CHARIZMA_TestArmy gratulations

Gratulacje dla zespołu TestArmy!

TestArmy wśród najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej! TestArmy zajmuje 18 pozycję w tegorocznym rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE ze wzrostem o 847%!

dowiedz się więcej
Employer branding co to takiego

Employer branding co to takiego i po co to komu?

Nie od dzisiaj wiadomo, że czasy, kiedy to rynek pracy przepełniony był młodymi i utalentowanymi kandydatami, minęły bezpowrotnie. Wzrost konkurencyjności powoduje, że coraz trudniej jest zdobyć i utrzymać pracownika. Dlatego tak duże znaczenie zaczęło mieć budowanie odpowiedniego wizerunku firmy.

Czytaj więcej
CHARIZMA_Fungi-Display

Zobaczyć to uwierzyć

Jesteśmy podekscytowani współpracą z zespołem Fungi Display, dla którego opracowaliśmy strategię, wymyśliliśmy nazwę, a teraz pracujemy nad identyfikacją wizualną.

CHARIZMA_Leo Rover new logo_post

Nowa nazwa, nowa identyfikacja

Logo to symbol marki. Dlatego, kiedy firma Turtle Rover postanowiła zmienić nazwę, chcieliśmy zachować charakter poprzedniego projektu. Nowa nazwa nawiązuje do innego znanego żółwia – Leonarda. Życzymy zespołowi Leo Rover, aby nazwa ta otworzyła przed marką nowe możliwości.

CHARIZMA_HR post

Brand Designer poszukiwany

Do naszego zespołu poszukujemy kreatywnego Brand Designera. Nie oczekujemy dwudziestoletniego doświadczenia – za to świeże spojrzenie i głowa pełna pomysłów, to warunek konieczny. Pokaż nam swoje portfolio.

CHARIZMA_Verstiuk post

Verstiuk Production wśród najlepszych

Sukcesy naszych klientów bardzo nas cieszą. Firma Verstiuk znalazł się wśród 25 najlepszych producentów filmów i animacji, według Design Rush. Serdecznie gratulujemy!

Zobacz case study
CHARIZMA_TestArmy post

Trendy cyfrowe 2019

Eksperci w swojej branży wiedzą, co w trawie piszczy. Razem z TestArmy stworzyliśmy obszernego e-booka na temat przyszłości nowoczesnych technologii w kontekście cyberbezpieczeństwa.

Pobierz raport tutaj
CHARIZMA_TaxAGroup post

TaxAGroup wśród najlepszych w 2018 roku!

Gratulacje dla TaxAGroup, która po raz kolejny znalazła się na prestiżowej liście magazynu Puls Biznesu „Najbardziej dynamiczne polskie przedsiębiorstwa w sektorze MŚP”.