CHARIZMA_aperio building

Firma od dawna zastanawiała się, jak dotrzeć do młodych przedsiębiorców, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie nowoczesnych technologii oraz finansów.

CHARIZMA and TestArmy

Sprzymierzone siły

Branding, który stworzyliśmy dla firmy TestArmy, zrobił na zespole Aperio tak pozytywne wrażenie, że postanowili dołączyć do grona naszych klientów. Przy tym projekcie połączyliśmy siły z TestArmy i wspólnie go zrealizowaliśmy, zaczynając od zera.

CHARIZMA_aperio-multilayer-GIF

Idea tożsamości marki

Firma Aperio łączy wiedzę finansową z najnowszymi technologiami. Punktem wyjścia było dla nas dokładne zrozumienie marki i wartości, jaką chce oferować klientom.

CHARIZMA_aperio Moodboard

Naszym celem było zainteresowanie marką młodych przedsiębiorców, którzy w biznesie cenią profesjonalizm i relacje partnerskie.

CHARIZMA_aperio contrast

Ustaliliśmy, że nowy wizerunek marki Aperio będzie miał wielowymiarowy charakter oparty na kontraście. Postawiliśmy na zderzenie konserwatywnego wizerunku branży finansowej z nowatorskim podejściem do biznesu firmy Aperio.

CHARIZMA_aperio logo animationa

CHARIZMA_aperio logo

CHARIZMA_aperio identity

CHARIZMA_aperio identity icons

CHARIZMA_aperio brochure cover

CHARIZMA_aperio powerpoint template

CHARIZMA_aperio Responsive Web Design

Nowy projekt firmowej strony

Strona internetowa dla Aperio miała podkreślać ideę marki. Postawiliśmy na projekt odważny i wyrazisty, a jednocześnie intuicyjny i czytelny, co doskonale oddaje charakter marki.

CHARIZMA_aperio Team

CHARIZMA_aperio Web Design_mobile version

„Nowa, opracowana dla nas marka pomogła nam wyróżnić się na rynku, a nasza nowa strona internetowa już dostarcza nam klientów. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowych prac i współpracy dlatego zaangażowaliśmy studio do świadczenia dodatkowych usług, które pomogą nam dalej rozwijać naszą działalność.”

 

Brian O’Mahony, Head of Business Excellence

Co zrobiliśmy:

  • logo
  • identyfikacja wizualna
  • szablony powerpoint
  • broszury
  • strona internetowa
  • wdrożenie strony
  • księga znaku
  • administracja strony