CHARIZMA_Kodilla-logo-mark

Obecnie Kodilla to ogromna organizacja edukacyjna, która pomaga ludziom zdobyć nowe umiejętności pożądane na rynku pracy.

CHARIZMA_Kodilla website shown on devices

Inspirująca strona specjalistów IT

Strona internetowa to miejsce, w którym młodzi programiści stykają się z Kodillą po raz pierwszy. Wygląd witryny oraz przedstawione informacje mają decydujący wpływ na decyzję o podjęciu nauki.

CHARIZMA_Kodilla colors

CHARIZMA_Kodilla-chat-GIF

Dlatego naszym głównym celem było stworzenie intuicyjnej i funkcjonalnej witryny informacyjnej, która będzie także atrakcyjna wizualnie. Zadbaliśmy też o to, aby kluczowe informacje były łatwo dostępne.

CHARIZMA_Kodilla website mobile version

Wizualizacja sukcesu

Strona internetowa Kodilli miała także przedstawiać korzyści, jakie daje nauka w tej szkole. Komunikat był jasny – Kodilla otwiera młodym programistom drzwi do kariery w branży IT. Dzięki umiejętności programowania wiele osób odmieniło swoje życie. Branża IT to nie tylko lepsze zarobki, ale również szansa na dalszy rozwój.

CHARIZMA_Kodilla logo construction

CHARIZMA_Kodilla-logo-redesign-GIF

Ok(n)o na przyszłość

Kolejnym etapem była modyfikacja logotypu. Zmiana “oka” oraz fontu, nadała logo Kodilli wyrazisty charakter oraz zwiększyła jego czytelność. Zależało nam na spójności logo z całą koncepcją marki oraz przekazem zawartym na stronie internetowej. Ważnym elementem brandingu były również stworzone przez nas infografiki, dotyczące kursu on-line.

CHARIZMA_Kodilla logo on green

CHARIZMA_Kodilla-icons.jpg

„Wszystko jest na czas. Taka słowność i rzeczowość to rzadko spotykana cecha wśród studiów projektowych. Dużym plusem jest również sprawna i konkretna komunikacja.”

 

Marcin Kosedowski, Szef marketingu szkoły programowania online Kodilla.com

Nowe pokolenie programistów

Do tej pory Kodilla przeszkoliła ponad 1 000 programistów. Badania przeprowadzone przez Instytut Badania Rynku wykazały, że Kodilla jest z jedną z najczęściej wybieranych szkół programistycznych on-line w Polsce.

Co zrobiliśmy:

  • Logo
  • strona internetowa
  • interfejs użytkownika
  • wsparcie graficzne