CHARIZMA_Kodilla-logo-mark

Obecnie, Kodilla to coś więcej niż szkoła.

To ogromna organizacja, która pomaga ludziom zdobyć nowe umiejętności, tak dziś pożądane na rynk pracy.

CHARIZMA_Kodilla website shown on devices

Inspirująca strona specjalistów IT

Jak ustaliliśmy, strona internetowa była miejscem, w którym młodzi programiści stykali się z marką po raz pierwszy. Oznaczało to, że wygląd witryny oraz informacje, które tam znaleźli miały decydujący wpływ na decyzję o wzięciu udziału w projekcie. Właśnie zadbaliśmy o to, aby wszystkie kluczowe informacje były widoczne i łatwo dostępne.

CHARIZMA_Kodilla colors

CHARIZMA_Kodilla-chat-GIF

Naszym głównym celem było stworzenie witryny informacyjnej, która będzie intuicyjna, funkcjonalna, ale także atrakcyjna wizualnie.

CHARIZMA_Kodilla website mobile version

Wizualizacja sukcesu

Strona internetowa miała również pokazywać, jakie korzyści przyniesie uczestnikom udział w projekcie. Szkolenie zostało ukazane jako pierwszy krok na drodze do sukcesu – dobrze płatnej pracy, a co za tym idzie – większym możliwościom i lepszym życiu. Komunikat był jasny – Kodilla otwiera młodym programistom drzwi do kariery w branży IT. Dzięki tej szkole programistycznej wiele osób zupełnie odmieniło swoje życie. Nowa branża oznaczała nie tylko lepsze zarobki, ale również szansę na dalszy rozwój.

CHARIZMA_Kodilla logo construction

CHARIZMA_Kodilla-logo-redesign-GIF

Ok(n)o na przyszłość

Kolejnym etapem była modyfikacja logotypu. Zmiana “oka”oraz fontu, nadała logo wyrazisty charakter oraz większą czytelność. Zależało nam, aby logo było spójne z przekazem zawartym na firmowej witrynie oraz z całą kobepcją brandingową. Ważnym elementem brandingu były również stworzone przez nas infografiki, dotyczące programu kursu on-line.

CHARIZMA_Kodilla logo on green

CHARIZMA_Kodilla-icons.jpg

„Wszystko jest na czas. Taka słowność i rzeczowość to rzadko spotykana cecha wśród studiów projektowych. Dużym plusem jest również sprawna i konkretna komunikacja.”

 

Marcin Kosedowski, Szef marketingu szkoły programowania online Kodilla.com

Nowe pokolenie programistów

Do tej pory Kodilla przeszkoliła ponad 1 000 programistów. Jak pokazują badania przeprowadzone przez Instytut Badania Rynku Kodilla jest z jedną z najczęściej wybieranych szkół programistycznych on-line w Polsce.

Co zrobiliśmy:

  • Logo
  • strona internetowa
  • interfejs użytkownika
  • wsparcie graficzne