CHARIZMA_TaxAGroup website_mobile version

Od strony interentowej do nowej wizji

Firma TaxAGroup poprosiła nas o zaprojektowanie nowej strony internetowej. Kiedy przyjrzeliśmy się tej marce bliżej, zaproponowaliśmy kompleksową zmianę.

 

Największą siłą TaxaGroup jest zespół. Są to eksperci z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą, którzy potrafią mówić o kwestiach podatkowych w prosty i przystępny sposób. To ogromna wartość i siła tej marki. Dzięki temu, że dla TaxAGroup ważni są ludzie, a nie tylko statystyki i liczby, firma od lat cieszy się zaufaniem swoich klientów.

 

CHARIZMA_TaxAGroup rebranding_Nadodrze

Idea – kreacja – rebranding

TaxAGroup to zespół energicznych i otwartych ekspertów, dla których praca jest pasją. Niestety, ich poprzednia identyfikacja wizualna zestarzała się i nie odpowiadała charakterowi firmy i jej wartościom. Przez to firmie bardzo trudno było przekonać do siebie młodych przedsiębiorców, dla których pierwsze wrażenie bywa często decydujące. Dzięki nowemu wizerunkowi TaxAGroup zaprezentowała swoją unikatową wartość, która wyróżnia ją na tle konkurencji.

CHARIZMA_TaxAGroup rebranding_4 Photos

CHARIZMA_TaxAGroup Logo 1060x727

Ostre cięcie

Pierwszym krokiem było zaprojektowanie logotypu. Postanowiliśmy, że symbolem marki staną się litery T i G. Oczywiste nawiązanie do nazwy firmy zostało przełamane ostrym cięciem. Zabieg ten wprowadził do logotypu dynamikę, ale także zwizualizował misję firmy, czyli ostre cięcie zbędnych obciążeń finansowych klientów.

CHARIZMA_Tax Advisors Group Rebranding_Logo

CHARIZMA_TaxAGroup notebook with logo

CHARIZMA_TaxAGroup logo construction

CHARIZMA_TaxAGroup identity elements

CHARIZMA_TaxAGroup rebranding_People in office

CHARIZMA_TaxAGroup office view

Wrocław – to brzmi dumnie

TaxAGroup to wrocławski zespół, któremu nigdy nie odpowiadały korporacyjne standardy. Firma stawia na kontakt osobisty, a rodzinne miasto jest częścią ich tożsamości, także tej biznesowej. Wykorzystaliśmy to w naszej strategii rebrandingowej. Dziś wiemy, że był to właściwy kierunek.

CHARIZMA_TaxAGroup rebranding_Team photos

CHARIZMA_TaxAGroup rebranding_Wroclaw Nadodrze

CHARIZMA_TaxAGroup website_desktop version

Strona zorientowana na użytkownika

Podatki to skomplikowane zagadnienie, dlatego strona internetowa TaxAGroup musiała być prosta i czytelna. Dużą rolę w jej projektowaniu odegrało UX (user experience), czyli tworzenie pozytywnego doświadczenie użytkownika. Zadbaliśmy o to, aby wszystkie niezbędne informacje były łatwo dostępne.

CHARIZMA_Tax-Advisors-GIF

CHARIZMA_TaxAGroup web design

Przyjazna nawigacja ułatwia użytkownikom poruszanie się po stronie i kontakt z firmą.

CHARIZMA_TaxAGroup rebranding_Mobile website

„Wiedza oraz doświadczenie okazały się pomocne zarówno w fazie tworzenia technicznej specyfikacji strony, jak również w trakcie całego procesu jej budowy. Współpraca z firmą zawsze przebiega sprawnie i cechuje się wysokim poziomem merytorycznym. Doświadczenie i wysoki poziom umiejętności prezentowanych przez studio CHARIZMA pozwala nam potwierdzić, że firma jest godna polecenia”

Jakub Boberski, Patner, Tax Advisors Group Sp. z o.o., Tax Advisors Company

Sukces, nie tylko w liczbach

TaxAGroup to jedna z najczęściej nagradzanych firm doradztwa podatkowego w kraju. Zdobyła prestiżowe wyróżnienia, czołowe pozycje w branżowych rankingach i uznanie klientów. Po uruchomieniu nowej strony internetowej do tych nagród dołączyły kolejne. Eksperci docenili witrynę za czytelność i nowoczesność. Życzymy firmie dalszych sukcesów i cieszymy się, że możemy nadal wspierać tę markę we wszystkich projektach brandingowych.

Co zrobiliśmy

  • ANALIZA MARKI
  • Logo
  • IDENTYFIKACJA WIZUALNA
  • STRONA INTERNETOWA
  • WDROŻENIE STRONY
  • WSPARCIE I ADMINISTRACJA STRONY