CHARIZMA_Verstiuk_Hanging sign

Apetyt rośnie w miarę jedzenia

Verstiuk Production, agencja wideo, która zyskała uznanie dzięki swoim “wyjaśniającym animacjom”, potrzebowała pomocy w rozwoju marki. Im lepsza tożsamość marki, tym większa wiarygodność i szansa na współpracę z uznanymi firmami B2B, obiecującymi start-upami i wpływowymi specjalistami ds. marketingu. Marka, która sama wspierała wizerunkowo inne firmy, postanowiła oddać się w nasze ręce.

CHARIZMA_Verstiuk_Brand-positioning-GIF

CHARIZMA_Verstiuk_Client Sketches

CHARIZMA_Verstiuk_Moodboard

Prostota kluczem do sukcesu

Verstiuk zwrócił się do nas ze sprecyzowanymi oczekiwaniami. Potrzebowali kogoś, kto przełoży charakter marki na język wizualny, wydobywając jej unikatową wartość. Po intensywnej “burzy mózgów” oraz wnikliwej analizie branży, opracowaliśmy strategię marki, która ściśle łączy się z wartościami oraz misją firmy. Kluczem do sukcesu był prosty i czytelny przekaz bliski temu, czym firma zajmuje się na co dzień. Idea ukierunkowanego i zamierzonego ruchu okazała się strzałem w dziesiątkę.

CHARIZMA_Verstiuk_Brand-idea

CHARIZMA_Verstiuk_Pixels-GIF

Prosta harmonia

Koncepcja ruchu najpełniej została ukazana w logotypie Verstiuk. Logo inspirowane jest pojedynczym pikselem. Chcieliśmy w ten sposób podkreślić, że wszystko zaczyna się od prostego kształtu / pomysłu / punktu. Wybrane kolory mają dodatkowo podkreślać prostotę marki i inspirację figurami geometrycznymi.

CHARIZMA_Verstiuk_Identity

CHARIZMA_Verstiuk_Logo on white

Logo było tylko jednym z elementów nowego wizerunku Verstiuk Production, który można podsumować słowami: prostota, ruch, harmonia, ewolucja.

CHARIZMA_Verstiuk_Identity manual

CHARIZMA_Verstiuk_Logo-animation

CHARIZMA_Verstiuk_Brand-icons

„Zwróciliśmy się do CHARIZMA, szukając nowoczesnego wizerunku marki, który odzwierciedlałby naszą firmę. Od pierwszego dnia zespół był bardzo profesjonalny i pomocny. Cieszymy się, że Verstiuk ma wreszcie nową, odświeżoną identyfikację wizualną marki, która – miejmy nadzieję – przetrwa wiele lat.”

 

Stanislav Verstiuk, Founder & CEO

Ranking wzrostu

Na efekty nie trzeba było długo czekać. Verstiuk pracuje dziś dla klientów z całego świata, a marka została wyróżniona przez Design Rush, serwis, który od lat docenia najlepsze agencje związane z marketingiem.

Co zrobiliśmy:

  • analiza marki
  • myśl przewodnia marki
  • strategia marki
  • Moodboards
  • Logo
  • identyfikacja wizualna
  • wzór Email
  • wytyczne social media
  • wzór prezentacji
  • księga znaku