CHARIZMA_TestArmy thumb

BRANDING / WEB DESIGN / SUPPORT

TestArmy

TestArmy to firma, która specjalizuje się w testowaniu aplikacji mobilnych i różnego rodzaju oprogramowania. Klienci TestArmy w pewien sposób powierzają własny biznes tej firmie. Wyniki testów, czy usprawnienie procesów użyteczności przekładają się bowiem na działanie całego przedsiębiorstwa, sprzedaż, a w konsekwencji na sukces przedsiębiorstwa. Właśnie dlatego, wizerunek TestArmy w przestrzeni internetowej od początku musiał budzić zaufanie i ukazywać markę jako eksperta w swojej branży.

CHARIZMA_TaxAGroup Logo 614x727

BRANDING / WEB DESIGN / DEVELOPMENT / SUPPORT

TaxAGroup

TaxAGroup to polska kancelaria podatkowa. W przypadku tej firmy postawiliśmy na prosty i czytelny przekaz. Właśnie dlatego nowa strona internetowa jest minimalistyczna i przejrzysta. Skupiliśmy się bowiem na tym, aby wyeksponować usługi firmy oraz korzyści, jakie przyniesie potencjalnym klientom współpraca z TaxAGroup. Wartości bliskie firmie, takie jak partnerskie relacje i zaufanie, znalazły odzwierciedlenie w przyjaznej oraz intuicyjnej stronie internetowej.

CHARIZMA_Aperio-614-727

BRAND IDENTITY / WED DESIGN / DEVELOPMENT

Aperio

Aperio to irlandzka firma konsultingowa, która zajmuje się doradztwem finansowym. Firma od dawna zastanawiała się, jak dotrzeć ze swoim przekazem do młodych przedsiębiorców, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie nowoczesnych technologii oraz finansów. Rebranding rozpoczęliśmy od opracowania Brand Idei marki. To zespół unikalnych cech, które wyróżniają Aperio na tle konkurencji. Dzięki temu firmie udało się pokonać stereotyp, że branża finansowa skazana jest na nudny i sztampowy przekaz.

CHARIZMA_Turtle Rover thumb

Strategy / Brand identity / User interface

Turtle Rover

Start-up, jak żadna inna firma potrzebuje mocnego wejścia na rynek. Szczególnie, jeśli inspiracją do powstania marki była technologia kosmiczna. Tak jak stało się to w przypadku marki Turtle Rover. Kiedy firma podjęła decyzję o zmianie nazwy, konieczna była również zmiana identyfikacji graficznej. Naszym celem było jednak zachowanie charakteru poprzedniego logo i dostosowanie go do nowej nazwy. Dzięki temu, firma dała się poznać na nowo, jednak nadal był rozpoznawalna dla byłych i obecnych klientów.

CHARIZMA_Versitiuk thumb

Strategy / Branding

Verstiuk Production

Verstiuk to studio animacji, które walczy z tzw. klątwą wiedzy. Dzięki ich pracy nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia stają się zrozumiałe. Animacje, które tworzy Verstiuk są interesujące, ale również przystępne. Ten sam cel przyświecał nam przy tworzeniu identyfikacji wizualnej marki. Udało nam się zobrazować filozofię firmy, a przy okazji pokazać, że złożone zagadnienia można przedstawić w prosty sposób.

CHARIZMA_Kodilla-thumbnail

Brand identity / User Interface / Web design

Kodilla

Kodilla jest uznawana za jedną z najlepszych szkół programistycznych w Polsce. Doskonale zdawaliśmy sobie sprawę, że taka też powinna być strona internetowa firmy. Właśnie dlatego stworzyliśmy funkcjonalną witrynę która stała się dowodem jakości i umiejętności twórców firmy. Misją marki jest bowiem edukacja, dlatego zadbaliśmy o to, aby firmowa strona uwzględniała potrzeby jej użytkowników. Było to możliwe, dzięki strategii opartej na rozwiązaniach UX, czyli pozytywne doświadczenie użytkownika.